Vatikán – Letos v březnu vyšlo najevo, že přímo v srdci církve sídlí největší evropská gay sauna. Švédsko – Brzy má být představena nová legislativa, která povolí gayům svatby v kostele. Na protější straně: Miami – Popový zpěvák Ricky Martin sám sebe označuje za prvotřídního otce a matku v jedné osobě.
Cazwell – Tento americký gay rapper přináší přehlídku vyrýsovaných těl a pevných prdelek v klipu Rice & Beans. Na protější straně: Pentagon – Americká armáda má připravit vojáky na spolupráci s kolegy hlásící se k homosexualitě. Valentino – V módním domě představili pro sezonu SS13 kolekci, kterou ovládl maskáčový potisk Camouflage print. Gay Skins – Ostrý hoši, co chodí s klukama a preferujou skinhead out-fit, včetně vyholeného „hair stylingu“. Na protější straně: Mezipatra 2008 – Rozpor jak mohou existovat gay neonacisté líčí film Chlapi, hrdinové a teplí náckové.
Brum brum! – Staň se fanouškem Medvědi Brno stránky na Facebooku a můžeš nám pomoci v růstu naší komunity tady v srdci Evropy! Na protější straně: Club Střelec – Zveme medvědi, chlapy a jejich příznivce na pravidelné medvědí party každou poslední sobotu.
Washington – Americký prezident Barack Obama na přelomu roku podepsal zákon, který ruší takzvané „neptej se a mlč“.
Praha – Festival Prague Pride se nelíbí Václavu Klausovi, který nejednou homosexuály označil za „devianty“.
4%
2013
2179x viděno
←—————— ——————→

Cílem bakalářské práce s názvem 4%, tedy Čtyřprocentní, je mapování subkultur LGBT komunity. Projekt vznikl jako soubor autorských plakátů, ale lze ho prezentovat i v podobě módního editorialu.